Главная - Сотрудники организации

 Вітаннячка всім! Звати мене Ірина Іваськів. Народилась я у місті Дніпродзержинську Дніпропетровської області.

В цьому ж місті пройшли мої дитинство та юність. Ті роки згадуються мені не дуже щасливими: батько сильно пиячив, лютував у п’янках, бив матір, я росла слабким кволим дитям, часто хворіла, і, налякана, замкнена, часто плакала від безсилля захистити маму. Часто усамітнювалась, щоб де відновити душевний спокій. У такі хвилини усамітнення якось самі собою складалися вірші та пісні. Щоб менше бути вдома із п’яним батьком, навчалась у багатьох школах одночасно: музична школа, художня школа, школа великого тенісу.

Велику роль у ставленні моєї особистості у підлітковому віці зіграв мій вчитель у художній школі, порядна, вихована, чуйна людина, майстер своєї справи. Можливо, саме цьому першою професією я обрала для себе шлях художника. З викладачами в музичній школі якось не поталанило. Вони змінювались майже кожні два місяці і часто «викладали» на уроках все, що завгодно, тільки не музику. Тому все, що було пов’язане із теорією музики, на довгі роки залишилось для мене незрозумілим, далеким, чужим, і, на жаль, відвернуло від того, щоб продовжувати музичну освіту.

У 18 років я вийшла заміж. В родині один за одним народилося двійко дітей, сини Максим та Тимур. Невдовзі наша родина удочерила ще одну дитину, семирічну дівчинку Любу з Росії. Згодом народилася ще одна бажана дитина, донечка Надійка, але на 20-й день життя дитя померло. Горе підштовхнуло мене шукати Бога. У 1993-му році я вперше зайшла до церкви ХВЄ п’ятидесятників у Дніпродзержинську і невдовзі прийняла там Господа, як Свого Спасителя. У тому ж році наша родина всиновила ще одне маля, новонародженого Андрійка. А з часом в родині народилася найменша донечка Софійка.

Втрата чоловіка, татка й мами, які знайшли спасіння у Христі наприкінці свого життя, й багато інших негараздів не зламали моєї довіри до Господа. Моя сім’я збільшилася ще на одного прийомного сина і згодом стала неофіційним дитячим будинком сімейного типу, який й до сьогодні відкритий для знедолених дітей. Маю чотирьох онуків.

Духовне зростання у названій церкві зміцнило мою віру через водне хрещення, відкрило мені мої таланти і дари, прищепило любов до хорового мистецтва. Я почала співати в хорі, згодом стала регентом дитячого хору, продовжувала писати вірші і пісні, з якими часто приймала участь на служіннях. Керівництво церкви відправило мене навчатись у Дніпропетровський Біблійний коледж на відділення хорового диригування. На той час мені було вже 29 років. Навчання давалося важко, бо з усіх студентів я була єдиною, хто мав таку велику родину. Але неабияка працездатність і піклування обдарованих викладачів назавжди змінили моє ставлення до музики. Нарешті я почала записувати свої твори нотами! Допомагала оволодіти музичною справою і постійна практика служіння в дитячих та дорослих хорах.

Згодом мої твори почали друкуватись. Першою (у 2004-му році) була надрукована збірка пісень для сольного та хорового виконання російською мовою під назвою «Даже если», до якої увійшло 52 твори. У 2005-му році вийшла збірка творів українською мовою «Хвалитимо», до якої увійшло 23 твори, один з яких – ораторія «Ісус». А в 2006-му році вийшла ще одна збірка українських творів «Серце Тобі співає», до цієї збірки увійшло 32 твори. У 2009-му році вийшла збірка дитячих творів «Пой со мной» із 30 творами.

Композитор, автор більш ніж півтисячі пісень українською, російською та англійською мовами для сольного та хорового виконання.

Засновник та керівник християнського об’єднаного сімейного хору «Ковчег Дружби». Цьому колективу вже 13 років. В ньому співають близько 160 дітей, підлітків, молоді та дорослих з різних церков і деномінацій, з різних міст та сел Дніпропетровського регіону. У здобутку цього колективу чотири музичних альбоми («Меня Он знает» 2005-го року, «Подарок Небесный» 2009-го року, «Ты всегда рядом» 2011-го року, «Крест Голгофский» 2013-го року) та з десяток кліпів («Крест Голгофский», «PerCrucem», «Україно, ненечко моя», «Елі, Елі, лама савахтані?», "День Рождения Христа", "Тихая ночь" та інші). Прочитати інформацію про хор , послухати аудіо записи пісень чи подивитися кліпи можна на нашому сайті: в розділі «Хор Ковчег Дружбы».

Письменник, з 2005-го року – член Спілки християнських письменників України.

Автор програми трьохрічної біблійної школи для підлітків. Ця програма складається з 13 книжок із планами-конспектами біблійних занять для вчителів. Кожна книжка розрахована на 1 семестр/квартал. У 2013-му році вийшли з друку перші 5 книжок. Зараз готуються до друку наступні. (Прочитати більш детальну інформацію про цю програму можна на нашому сайті: в розділі «Служение подросткам» ).

Автор трьохрічної програми Недільної школи для дошкільнят. Ця програма складається з 12 книжок із планами-конспектами для вчителів.

У 2013-му році вийшла з друку книга російською мовою «Поднимаясь до уровня детей». (Прочитати більш детальну інформацію про цю книжку можна на нашому сайті: в розділі «Авторские книги» ).

Автор різних семінарів для дитячих/підліткових/молодіжних служителів: Робота з дошкільнятами від А до Я, Планування від А до Я, Організація Недільної школи від А до Я, Покликання, Зв’язок між поколіннями, Школа для регентів та інших. (Прочитати більш детальну інформацію про ці семінари можна на нашому сайті: в розділі «Выездные семинары» ).

Автор різних методичних розробок: уроки хороведення, англійський для дошкільнят, музичне виховання дошкільнят та інших.

Відео блогер з нещодавна: приєднуйтесь до нашого каналу в Ютубі, будемо щасливі ділитися з вами тим, що дає Господь: Irina Ivaskiv Pearl Of Rebirth 

Директор християнського музичного навчального табору (Прочитати більш детальну інформацію про вже проведені табори та про найближчі наступні можна на нашому сайті: в розділі «Творческий лагерь» ).

Директор громадської організації «Перлина Відродження» (Прочитати більш детальну інформацію про діяльність організації можна на нашому сайті: в розділі «ОО Жемчужина Возрождения» ).

  Шалом, дорогие друзья! Нас зовут Игорь и Ирина Игнатенко. Мы - семья. Мы – пасторы небольшой церкви "Восстановление" в г. Житомире. В полном служении с 1994-го года, в служении пасторов – с 2004-го года. Пытаемся воспитывать троих сыновей. :) Проводим семинары для семейных пар. Пишем книги. Прочитать более подробную информацию об изданных и готовящихся к изданию книгах можно здесь, на нашем сайте, в разделе Игорь Игнатенко

Ведём блог: http://re100re.blogspot.com/ 

 Мы Вячеслав и Анжела Миркин. Живем в Израиле. Несём пасторское служение. Воспитываем двоих сыновей. Являемся одними из учредителей "ОО Жемчужина Возрождения".

 Привет! Меня зовут Тимур Иваськив. Я администратор сайта. Недавно этим занимаюсь и еще не все умею, не судите строго, но учусь и каждый день узнаю что-то новое. Люблю петь, люблю футбол, люблю активный отдых. Время от времени записываю песни, прослушать их вы можете на этом сайте :)

pearl.pp.ua © 2020