Главная - Весняні барви

Весняні барви

Сімейна атмосфера, обдаровані учасники, яскраві номери, які запам"ятаються на все життя. Стільки талановитих людей було зібрано разом хвилею фестивалю! Вразило те, що фестиваль мав таку благородну і конкретну благодійну мету: допомогти зібрати кошти на збудування пандусів і ліфту у приміщенні Житомирської християнської школи "Всесвіт", де поряд із здоровими дітьми навчаються діти на візках.. 

Приємними світлинами закарбувалися в пам"яті танцювальні колективи. "Святковий гопак" та "Світанок на Україні" у виконанні народного ансамблю танцю "Явір" і зразкового ансамблю танцю "Яворочок" (м. Бердичів) перетворив сцену на справжні весняні барви!. Танець "Калина" у виконанні зразкової театрально-хореографічної студії "Світлячок" захопив так, що ножки самі витанцьовували під столом (про сяючі оті обличчя годі й казати - почали танцювати, наче ліхтарики на сцені повключалися!). Танок-гумореска "Як козаки у футбол грали" - як таке забудеш? Дуже зворушив танок "Щебетала пташечка" у виконанні дошкільнят з вище названої студії "Світлячок" - аж закортіло босячком пройтись по росяній травиці..Мордовський танок у виконанні зразкового ансамблю народного танцю "Радість", "Єврейська бомба" у виконанні дитячого театру "Сонячні зайчики" і багато інших номерів, назв яких ми просто не запам"ятали, залишили відчуття справжнього свята.

Максим Лисюк і Данил Зелінський, що вибороли гран-прі в номінації "Художнє читання", довели до сліз. Хлопці, чути з ваших уст "Життя - це просто дивна казка" - це зміцнення духу. Нехай у вас буде велике майбутнє! Запам"яталась дівчинка з номінації "Авторські вірші" Лілія Кухарець. Якби ви не знали, що ті вірші написані дитиною, ви подумали б, що ті вірші - з пера іменитої заслуженої поетеси, настільки великий в них словарний запас і далеко не дитячі літературні образи.

Циркова студія "Диваки" (м. Бердичів) - це такий адреналін! Номер із скакалками, акробатичний етюд "Музична скринька", гра з обручами - це просто бомба!

Таємничий смак музики залишили після свого виступу піаністи з Новоград-Волинської школи мистецтв з твором Ллойда Уебера "Фантом опери". Так тримати!

Софійка Білорус з веснянками у рідкісній номінації "Автентичний спів", Настя Чудінова в номінації "Естрадний вокал", Анастасія Берелет в номінації "Академічний вокал" - ці діти зачепили найглибші струни душі. 

Ми не встигли запам"ятати всіх учасників - вибачте! Для нас було великою честю прийняти участь на такому фестивалі. Дніпропетровщину на цьому фестивалі представляли солісти нашого обЇєднаного сімейного хору: Наріне Гіносян з піснею "Всегда быть рядом не могут люди", Карен Гіносян з піснею "Свіча" і Альона Верещак з піснею "Україна - це я". Маємо 2 гран-прі і перше місце! Пишаємось вами! Ви - наші зірочки! А ще ми презентували на фестивалі нову нашу пісню "Елі, Елі, лама савахтані?", що була дуже гаряче прийнята людьми.

  

Сердечна вдячність звукооператорам, Особлива вдячність батькам і вчителям за ваше терпіння, віру в своїх дітей. Ви вклали в них частину свого життя, свого серця, своїх надій.

Все новости

pearl.pp.ua © 2020